Focení v glamour a budoir portrétním stylu

Glamour v angličtině znamená "půvab", jedná se o fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Budoir označuje fotografický styl s budoirem (ve smyslu nábytku a/nebo místnosti) v záběru snímku. Charakteristikou tohoto stylu, který může být na pomezí mezi styly glamour či fashion, je snaha vystihnout intimitu a bezprostřednost modelky. 


Fotografuji v historické vile v Ostravě. Jednotlivé místnosti jsou vybavené na způsob zámeckých pokojů. K dispozici mám vhodné šaty a rekvizity. Obvykle se snažím využívat denního světla, v případě potřeby využívám i záblesková světla. 

S klientkami před fotografováním domluvím vše potřebné, ohledně stylu fotografií, doplňků, oblečení a líčení. Klientky mohou využívat služeb vizážistky, která líčí před focením. 

Než dojde k samotnému focení, věnuji čas přípravě na námi dohodnutém stylu focení. Samotné fotografování trvá cca hodinu až hodinu a půl. 

Klientka do deseti dnů obdrží cca 20-50 fotografií v náhledech, z kterých si vybere 3 výsledných fotografie k úpravě (nebo více dle vzájemné domluvy). Tyto fotografie dostane vyretušované v maximálním rozlišení a v kvalitě pro tisk. Fotografie může věnovat svému partnerovi nebo jen tak sobě a splnit si svůj sen, být sama sebou, být krásná, cítit se láskyplně a prožít si krásné chvíle pozornosti.

Proč právě glamour a proč focení se mnou?

Jsem citlivá a empatická žena, která si cení individuality vlastní i druhých žen. Zjistila jsem, že my ženy se často nedoceňujeme, skrýváme to, co považujeme za vlastní nedostatky. Stydíme se za sebe, často se stydíme i za vlastní pocity a nedovedeme se prožívat autenticky. Ba si to přímo zakazujeme. S tímto přístupem celkově ztrácíme pocit výjimečnosti vlastní hodnoty, s čímž se může pojit i řada špatných rozhodnutí v životě.

Velmi jsme přijaly mužský způsob uvažování, což má za následek naši životní nejistotu.

Můžeme to změnit....


Fotografování doma?

Ano, i to je u mne možné. Nabízím vám možnost fotografování u Vás doma. Nemusíte vytáhnout paty z obýváku a přesto dostanete hezké fotky. Ráda za Vámi přijedu, prakticky kdekoliv v rámci Ostravy a vyfotím Vás dle vzájemné domluvy. Mohu s sebou vzít potřebné oblečení a módní doplňky. 


Ceník glamour fotografování

Fotografování ve vilce (75min)................................................................3000Kč

Zapůjčení oblečení......................................................................................500Kč

Fotografování doma u klientky (75min).................................................2500KčObjednávka fotografování

Vyplňte všechny potřebné údaje a ozvu se vám co nejdříve zpět.