GLAMOUR PORTRÉT

Focení v glamour a budoir portrétním stylu

Glamour v angličtině znamená "půvab", jedná se o fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Budoir označuje fotografický styl s budoirem (ve smyslu nábytku a/nebo místnosti) v záběru snímku. Charakteristikou tohoto stylu, který může být na pomezí mezi styly glamour či fashion, je snaha vystihnout intimitu a bezprostřednost modelky. 


Fotografuji v historické vile v Ostravě. Jednotlivé místnosti jsou vybavené na způsob zámeckých pokojů. K dispozici mám vhodné šaty a rekvizity. Obvykle se snažím využívat denního světla, v případě potřeby využívám i záblesková světla. 

S klientkami před fotografováním domluvím vše potřebné, ohledně stylu fotografií, doplňků, oblečení a líčení. Klientky mohou využívat služeb vizážistky, která líčí před focením. 

Než dojde k samotnému focení, věnuji čas přípravě na námi dohodnutém stylu focení. Samotné fotografování trvá cca hodinu a půl. 

Klientka do deseti dnů obdrží cca 20-50 fotografií v náhledech, z kterých si vybere 3 výsledné fotografie k úpravě. Tyto fotografie dostane vyretušované v maximálním rozlišení a v kvalitě pro tisk. Fotografie může věnovat svému partnerovi nebo jen tak sobě a splnit si svůj sen, být sama sebou, být krásná, cítit se láskyplně a prožít si krásné chvíle pozornosti.

Proč právě glamour a proč focení se mnou?

Jsem citlivá a empatická žena, která si cení individuality vlastní i druhých žen. Zjistila jsem, že my ženy se často nedoceňujeme, skrýváme to, co považujeme za vlastní nedostatky. Stydíme se za sebe, často se stydíme i za vlastní pocity a nedovedeme se prožívat autenticky. Ba si to přímo zakazujeme. S tímto přístupem celkově ztrácíme pocit výjimečnosti vlastní hodnoty, s čímž se může pojit i řada špatných rozhodnutí v životě.

Velmi jsme přijaly mužský způsob uvažování, což má za následek naši životní nejistotu.

Můžeme to změnit....


Cena?

Ano, důležitá je cena. Po několika letech fotografování zadarmo nebo za režijní náklady jsem se psychicky i fyzicky vyčerpala. Nechci se chlubit svými nejrůznějšími fotokurzy, fotografickým vzděláním na umělecké konzervatoři, špičkovou profesionální technikou a ani započetím studia na Tvůrčí fotografii na Fakultě Umění OU, chci, abyste věděly, že jste v nejlepších rukách a důvěřovaly mi, že vím, co dělám a že cena, která je za fotografie je opravdu symbolická vzhledem k mému fotografickému úsilí, vybavení, citu a jedinečnému zázemí zámecké vily. Tedy cena je v hodnotě 3000Kč za 3 vyretušované fotografie a více dle vzájemné domluvy.

Fotografování je možné si se mnou domluvit telefonicky. Po rezervaci termínu - přes objednávkový formulář, sms nebo emailem je třeba zaplatit zálohu za termín v ceně 1000Kč. 

Věřím, že Vás moje nabídka zaujala a přemýšlíte o ní. Ráda se s Vámi setkám. Odneste si ode mne, že jsme cenné, riskujeme v životě více než muži - naší zranitelností, starostí o rodinu, o druhé lidi, výchovou dětí.

Objednávka fotografování

Vyplňte všechny potřebné údaje a ozvu se vám co nejdříve zpět.