Rodinné a partnerské focení


PODZIMNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ


1) Focení v Komenského Sadech

Podzim je za dveřmi se svou hřejivou a barevnou náručí. Můžete spolu se mnou nechat zaznamenat jedinečné chvíle vašeho života spolu s vašimi nejbližšími

Vezměte své členy rodiny i domácí mazlíčky a pojďte se vyfotit. Pokud nevíte, jak se máte zatvářit nebo jaký máte na fotografiích zaujmout postoj, ráda Vám poradím na základě svých zkušeností.


Děti milují podzim a vše, co k němu patří. Listy, dýně, hlínu, kmeny stromů, zapadající podzimní slunce...


2) Focení v Dolních Vítkovicích
Ostrava je město výjimečné svou průmyslovou minulostí, zaniklá důlní díla, monumentální těžební věže, přírodě ponechané výsypky. Zvláště zajímavé je industriální prostředí Dolních Vítkovic. Síla a lesk ocelových zárubní a těles dodává portrétu originální podobu. 

Toto prostředí je také okouzlující pro focení mladých párů, ale i veselých dětí. 

3) Fotografování v přírodních lokalitách města Ostravy

Žiji v Ostravě 36 let a za tu dobu jsem poznala mnoho zajímavých přírodních míst i díky svému zájmu o ochranu přírody. Proto vám nabízím fotografování prakticky kdekoliv, kde je možnost přírodního prostředí - rybník, les, pískovna, pole, halda, alej, sad, řeka, s využitím tohoto místa pro rodinné fotografie. Můžete mi i vy navrhnout takovou lokalitu a já ráda za vámi přijedu i s foťákem.

---------------------------------------------------------------------------------
Z mé nabídky si můžete vybrat fotografování v sadech mezi květinami a rozkvetlými keři, u řeky Ostravice nebo fotografování v drsnějším prostředí Dolních Vítkovic nebo fotografování v některé z přírodních lokalit Ostravy, které jsou také velmi zajímavé. Na Vaší představě se s Vámi předem domluvím a sestavím nejvhodnější místo pro focení vzhledem k individuálním potřebám Vaší rodiny nebo protějšku. 

Počet fotografií, výběr a vyhotovení je u obou focení totožný. Získáte náhledy přes webovou úschovnu, kde si vyberete počet fotografií, které Vám upravím do výborné kvality pro tisk. 

Focení si skvěle se mnou užijete. Mou předností je individuální přístup k Vaší rodině, což oceníte i na kvalitě a originalitě získaných fotografií. 

Vyhotovím cca 150 fotografií, z kterých udělám výběr cca 30 fotek, z mého výběru prostřednictvím alba www.zonerama.com učiníte výběr svých 10 nejlepších fotografií, které vám dám do stylizované podoby a v nejlepší kvalitě pro tisk. 

V ceně fotografování / balíčku je 10 upravených fotografií. 

Za příplatek 300Kč zapůjčuji rekvizity - pro holčičky ve věku od 3 do 9 let také čelenky, šatičky, kostýmy (na rekvizitách se domlouváme před focením, obrázky rekvizit k zapůjčení zašlu dopředu). Pro ženy zapůjčuji šaty a kostýmy dle domluvy a dle typu focení.

10 upravených fotografií..........................................................................................................1900Kč
Každá další fotografie navíc 250Kč.